Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

Razem produkty: (brutto)
Dostawa: (brutto) To be determined
Podatek 0,00 zł
Razem (brutto)

Kariera

MAGAZYNIER

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Magazyniera w Hurtowni Elektrycznej

WYMAGANIA:

- Punktualność
- Solidność
- Umiejętność pracy w grupie
- Dobra organizacja pracy
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Samodzielnośc
- Kultura osobista
- Podstawowa znajomość obsługi komputera
- Prawo jazdy kat. B
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Kandytat na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialny za:

- Wydawanie, przygotowywanie i przyjmowanie towaru na podstawie dokumentu
- Dbanie o czystość i porządek magazynu
- Prowadzenie wszelkiej dokumentacji magazynowej
- Rozładunek i załadunek dostaw

OFERUJEMY:
- Umowe o prace na pełny etat
- Atrakcyjne wynagrodzenie (premie)
- Możliwość awansu
- Stałe godziny pracy

HANDLOWIEC

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatki na stanowisko Handlowiec / Przedstawiciel Handlowy w Hurtowni Elektrycznej

Opis stanowiska:

- sprzedaż materiałów elektrycznych,
- obsługa klientów,
- utrzymywanie dobrych relacji handlowych z klientami firmy,
- realizacja zakładanych celów,
- składanie, przygotowywanie ofert, pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku, (mile widziane doświadczenie w branży elektrycznej)
- prawo jazdy kat. B,
- znajomość obsługi komputera (mile widziana znajomość obsługi programu Subiekt GT)
- kreatywność, samodzielność, sumienność,
- wysoka kultura osobista,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- chęć rozwoju,

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
- atrakcyjne stałe wynagrodzenie+ premie, stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy,
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
- pakiet szkoleń

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: biuro@smpelektro.pl z dopiskiem "Handlowiec" lub "Magazynier"

Aplikacje bez poniższej klauzuli będą odrzucane:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002 r. Nr. 101, poz. 926, ze zm.)”.